Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknij

ATERIMA MED - opieka Niemcy, praca, opiekunka osób starszych Zadzwón do nas dzisiaj: tel. 12 341 15 15
Opinie o nas

W ATERIMA MED wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników. Dlatego regularnie przesyłamy naszym opiekunom ankiety, by poznać ich opinię i dowiedzieć się, czy są zadowolone ze współpracy z nami. W ten sposób otrzymujemy oceny m. in. na temat przebiegu naszego procesu rekrutacji, częstotliwości kontaktu z pracownikami czy szybkości reagowania na zgłaszane przez nich pytania i prośby. Dzięki tym informacjom możemy stale podwyższać poziom obsługi naszych pracowników.

Wszystkie oceny i uwagi można również przesyłać do nas na adres mailowy opinie@aterima.pl. Zapraszamy do dzielenia się swoim zdaniem zarówno pracujące w ATERIMA MED opiekunki, jak również osoby, które obecnie nie są zatrudnione w naszej agencji. Każda wiadomość będzie przez nas wnikliwie zanalizowana i wzięta pod uwagę.

Jednocześnie bardzo dziękujemy za wszystkie opinie i cenne rady, które już do nas dotarły! Staramy się do nich stosować i dzięki temu z każdym dniem stajemy się coraz lepszym pracodawcą.

Poniższa galeria prezentuje kartki pocztowe z pozdrowieniami i opiniami o nas, jakie otrzymaliśmy od zatrudnionych w ATERIMA MED opiekunek. Wiele z nich zostało nadesłanych na konkurs "Moja widokówka z Niemiec". Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Copyright 2016 ATERIMA MED. ATERIMA MED wchodzi w skład Grupy ATERIMA.
Kopiowanie tekstów zabronione. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
opieka Niemcy, opiekunka osób starszych w Niemczech, praca opiekunka Niemcy, opieka nad osobami starszymi, oferty pracy za granicą, artykuły branżowe