Porady i informacje praktyczne

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Spotkania w całej Polsce

ATERIMA MED posiada biura i punkty rekrutacyjne w całej Polsce. Aby ułatwić kontakt z naszą firmą, z myślą o naszych Opiekunkach na bieżąco organizujemy również liczne spotkania informacyjne oraz uczestniczymy w targach i giełdach pracy na terenie całego kraju.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Mamy najlepsze oferty pracy w Niemczech

W ATERIMA MED staramy się oferować naszym Opiekunom takie oferty pracy w Niemczech, które są dostosowane do ich oczekiwań. Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami możemy się pochwalić sprawdzonymi ofertami pracy na terenie całych Niemiec – potwierdzają to nasze liczbowe statystyki.
Czytaj

Jak wybrać bezpieczną ofertę pracy w Niemczech?

Wakacje to czas, w którym jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się oferty pracy za granicą. Szczególnie popularnym zawodem jest praca Opiekunki w Niemczech, którą wybiera coraz więcej Polek. Szukając idealnej oferty pracy należy zwrócić szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Szkolenia i warsztaty

Wszystkie Opiekunki osób starszych wyjeżdżające z ATERIMA MED do Niemiec mogą liczyć na wiele bezpłatnych materiałów edukacyjnych. Poza tym, z myślą o rozszerzeniu wiedzy naszych pracowników umożliwiamy im udział w wielu wydarzeniach naukowych, takich jak sympozja i warsztaty.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED w wakacje? Premia Letnia

Myślisz nad pracą jako Opiekunka osób starszych? A może jesteś już pracownikiem ATERIMA MED? Wyjazd w okresie wakacyjnym oznacza większy wybór ofert pracy w Niemczech oraz atrakcyjne Premie Letnie!
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Sprawna rekrutacja

Wyjazd do Niemiec do pracy jako Opiekunka osób starszych to duże przedsięwzięcie, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę w opiece seniora. W ATERIMA MED staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał jak najsprawniej.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Niemiecki dla Opiekunek z Basią

W pracy Opiekunki w Niemczech niezbędna jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Wszyscy Opiekunowie, którzy chcą poprawić swój niemiecki mogą skorzystać z tworzonych przez ATERIMA MED bezpłatnych lekcji niemieckiego z Opiekunką osób starszych – Basią.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Informator Opiekuna osoby starszej

Pierwsze dni w pracy Opiekunki osób starszych bywają trudne. Aby początki w pracy Opiekunki w Niemczech były mniej stresujące, każdy pracownik ATERIMA MED otrzymuje specjalnie przygotowany Informator Opiekuna osoby starszej.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Unter uns – magazyn dla Opiekunów

Każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED co miesiąc otrzymuje na swój adres mailowy nowy numer magazynu „Unter uns”, który tworzymy specjalnie dla wszystkich naszych pracowników.
Czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Elementarz dla Opiekunów

Każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED otrzymuje bezpłatnie podręcznik ułatwiający pracę w opiece nad osobami starszymi. Jest to „Elementarz Opiekunów zawodowo zajmujących się osobami dotkniętymi otępieniem” wydany przez Akademię Opiekunów.
Czytaj