Porady i informacje praktyczne

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Informator Opiekuna osoby starszej

Pierwsze dni w pracy Opiekunki osób starszych bywają trudne. Aby początki w pracy Opiekunki w Niemczech były mniej stresujące, każdy pracownik ATERIMA MED otrzymuje specjalnie przygotowany Informator Opiekuna osoby starszej.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Unter uns – magazyn dla Opiekunów

Każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED co miesiąc otrzymuje na swój adres mailowy nowy numer magazynu „Unter uns”, który tworzymy specjalnie dla wszystkich naszych pracowników.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Elementarz dla Opiekunów

Każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED otrzymuje bezpłatnie podręcznik ułatwiający pracę w opiece nad osobami starszymi. Jest to „Elementarz Opiekunów zawodowo zajmujących się osobami dotkniętymi otępieniem” wydany przez Akademię Opiekunów.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Współpraca z Akademią Opiekunów

Wszyscy Opiekunowie osób starszych zatrudnieni w ATERIMA MED mogą rozwijać swoje kompetencje poprzez dostęp do platformy Akademii Opiekunów. Dzięki temu, nasi pracownicy mogą korzystać z wielu darmowych materiałów edukacyjnych niezwykle przydatnych podczas opieki nad osobami starszymi.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Opieka Specjalistów ds. Zaopiekowanych

W ATERIMA MED codziennie dbamy o jakość obsługi naszych pracowników. Dążymy do tego, aby każdy Opiekun mógł na nas polegać i poczuć się „zaopiekowany”. Właśnie dlatego o bezpieczeństwo i satysfakcję wszystkich Opiekunów osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED dbają Specjaliści ds. Zaopiekowanych.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? List wyjazdowy

Wyjazd do pracy w Niemczech bywa stresujący, szczególnie dla Opiekunki osób starszych, która wyjeżdża do Niemiec po raz pierwszy. W ATERIMA MED wszyscy Opiekunowie otrzymują przed wyjazdem dokument, w którym znajduje się wiele przydatnych informacji i szczegółów na temat oferty pracy.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Stała opieka Koordynatorów

Wszyscy zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie osób starszych mają pewność, że podczas pracy w Niemczech zawsze mogą polegać na swoich Koordynatorach.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

Ile zarabia Opiekunka w Niemczech? Podczas przeglądania ofert pracy w Niemczech w opiece to pytanie pada bardzo często. Osoby zatrudnione w ATERIMA MED za pracę w Niemczech mogą zarobić znacznie wyższą kwotę niż Opiekunowie pracujący np. w Polsce.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Materiały edukacyjne dla Opiekunów

ATERIMA MED stawia na bezpieczeństwo, ale i na rozwój. Dlatego też, stale staramy się dawać naszym Opiekunom możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece wpływa nie tylko na komfort pracy, ale także na wysokość wynagrodzenia za pracę Opiekunki w Niemczech.
czytaj

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Legalne i bezpieczne zatrudnienie

Pierwszy wyjazd do pracy za granicę może budzić niepokój. Wyjeżdżając do pracy jako Opiekunka osób starszych z ATERIMA MED masz pewność legalnego i bezpiecznego zatrudnienia.
czytaj