Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze wartościNasze wartości

Naszym działaniom przyświeca motto: „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą”. Takie podejście owocuje! Dzięki niemu możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi niemieckimi agencjami i zaufaniem, jakim darzą nas klienci i pracownicy.

NASZE ZASADY

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

U nas pracownicy mogą czuć się zaopiekowani. Sprawdzamy każde nowe miejsce pracy i zawsze upewniamy się, że oczekiwania i umiejętności Opiekunki są dobrze dopasowane do potrzeb Podopiecznego. Gdy mamy co do tego wątpliwości – rezygnujemy ze zlecenia.

Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie oraz wypłatę wynagrodzenia na czas. Dla nas odpowiedzialność jest rzeczą normalną.

JAWNOŚĆ INFORMACJI

Zawsze przekazujemy jasne i pełne informacje o ofertach, warunkach pracy i wynagrodzeniu. Robimy to po to, by każda ze stron czuła się pewnie i bezpiecznie w przyszłej współpracy.

Nigdy nie ulegamy pokusie pomijania niewygodnych faktów. Dlatego nie mamy nic do ukrycia.

LOJALNOŚĆ

Wierzymy, że nasi Opiekunowie oceniają firmę nie po stronie internetowej czy reklamie w gazecie, a poprzez kontakty z naszymi Pracownikami. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do codziennych spraw – rozmowy, przesłania na czas obiecanych materiałów czy wysłuchania Waszych trosk.

Z małych gestów chcemy budować trwałe relacje. Zawsze możesz na nas liczyć.

DBAŁOŚĆ O STANDARDY ETYCZNE

Jesteśmy firmą, która chce być uczciwa wobec wszystkich naszych Pracowników, Kandydatów do pracy, Partnerów i Klientów. Staramy się też robić coś więcej niż tylko dobrze wykonywać naszą pracę – dlatego angażujemy się w przeciwdziałanie handlowi ludźmi i edukację osób zagrożonych pracą przymusową.

Jeśli choć jedna osoba dzięki nam uniknęła niebezpieczeństwa – to osiągnęliśmy sukces.