Zaopiekowani

ZaopiekowaniZaopiekowani

Czym są Zaopiekowani?

Zaopiekowani wyrażają filozofię, z jaką nasza firma podchodzi do zatrudnianych przez nas Pracowników. Jest to nasz długofalowy projekt dbania o partnerskie relacje i jakość obsługi naszych Opiekunów i ich rozwój. 

Od początku zależało nam na tym, by nasi Opiekunowie czuli się z nami bezpiecznie i by wiedzieli, że zawsze mogą na nas polegać – nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji i trudnych problemów. Jest to dla całego naszego zespołu zobowiązanie, które traktujemy bardzo poważnie i zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie przed nami stawia. Codziennie robimy co w naszej mocy, by przekazywać Pracownikom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie. Na straży takich wartości stoi właśnie ten program.

Nazwę podsunęli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Naszym marzeniem jest, by każdy nasz Opiekun mógł tak o sobie powiedzieć.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszymi zaopiekowanymi Opiekunami oraz do zapoznania się z wynikami Badania satysfakcji Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED. Nasi pracownicy ocenili nas bardzo wysoko – dziękujemy!

Więcej informacji na stronie www.zaopiekowani.pl.