Targi pracy z ATERIMA MED

kuberZapraszamy na kwietniowe spotkania z naszą firmą. Nasi przedstawiciele pojawią się w różnych częściach Polski na targach i giełdach pracy. W ich trakcie chętnie objaśnią wszelkie kwestie związane z pracą jako Opiekun osób starszych w Niemczech. 

Harmonogram targów oraz giełd pracy prezentujemy poniżej:


  • 1 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 CZŁUCHÓW
    Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Koszalińska 2, Człuchów

  • 8 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 – STRZELCE OPOLSKIE
    Sala widowiskowa Powiatowego Centrum Kultury, ul. Dworcowa 23, Strzelce Opolskie

  • 8 kwietnia, g. 11:00 – 17:00 – GDAŃSK 
    Centrum Konferencyjno-Kongresowe AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

  • 8 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 PYRZYCE
    Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Rolna 5. Pyrzyce

  • 9 kwietnia, 12:00 – 15:00 ELBLĄG
    Centrum Sportowo Biznesowe, ul. Grunwaldzka 135, Elbląg

  • 9 kwietnia, g. 10:00 – ŻYWIEC
    Powiatowy Urząd Pracy,  ul. Łączna 28, Żywiec

  • 10 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 JAWOR
    Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa przy Jaworskim Ośrodku Kultury, ul. Parkowa 5, Jawor

  • 11 kwietnia, g. 10:00 – 14:00 GDAŃSK
    Siedziba Uczelni  Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, ul. Biskupia 24B, Gdańsk

  • 14 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 BRZEG
    Ratusz, Sala Stropowa, ul. Rynek 1, Brzeg

  • 15 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 NYSA
    Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych przy PWSZ, Obrońców Tobruku 5, Nysa

  • 15 kwietnia, g. 9:00 – 13:00 OLEŚNICA
    Aula Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej Curie, ul. Wojska Polskiego 67/69, Oleśnica 

  • 16 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 WEJHEROWO
    Siedziba Powiatowego Zespołu Szkół Policealnych, ul. Dworcowa 5, Wejherowo

  • 16 kwietnia, g. 10:00 – 14:00 LEGNICA
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona, ul. Sejmowa 5a, budynek E, Legnica

  • 16 kwietnia, g. 10:00 – 12:00 RYBNIK
    „Okrąglak”, ul. Wysoka 2/2, Rybnik

  • 16 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 KĘDZIERZYN-KOŹLE
    II Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Matejki 19, Kędzierzyn-Koźle

  • 17 kwietnia, g. 10:30 – 13:30 STALOWA WOLA
    Biblioteka Międzyuczelniana, ul. Dmowskiego 8, Stalowa Wola

  • 17 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 CHOJNICE
    Hala Widowiskowo-Sportowa Parku Wodnego, ul. Huberta Wagnera 1, Chojnice

  • 17 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 PRUDNIK
    I Liceum Ogólnokształcące, ul. Gimnazjalna 2, Prudnik

  • 17 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 ŁAŃCUT
    Powiatowy Urząd Pracy, ul. Piłsudskiego 9, Łańcut

  • 17 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 TRZEBNICA
    Hala Sportowa TCKiS, ul. Kościelna 9, Trzebnica

  • 21 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 ŚRODA ŚLĄSKA
    Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego, ul. Wrocławska 2, Środa Śląska

  • 22 kwietnia, g. 9:30 – 12:00 BYTOM
    CH Agora, ul. Tadeusza Kościuszki 1, Bytom

  • 22 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 TARNOBRZEG
    Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR im. Alfreda Freyera, Al. Niepodległości 2, Tarnobrzeg 

  • 23 kwietnia, g. 9:00 – 12:00 JASTRZĘBIE ZDRÓJ
    Hala Sportowa „OMEGA”, ul. Harcerska 14 A, Jastrzębie -Zdrój 

  • 23 kwietnia, g. 10:00 – 14:00 LEŻAJSK
    Hala Sportowa przy Zespole Szkół Technicznych, ul. Mickiewicza 67, Leżajsk

  • 24 kwietnia, g. 12:00 – 16:00 LUBIN
    Galeria Cuprum Arena, ul. gen. W. Sikorskiego 20, Lubin

  • 24 kwietnia, g. 9:00 – 14:00 WROCŁAW
    Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP, ul. Gliniana 20-22, Wrocław

  • 25 kwietnia, g. 10:00 – 12:30 STAROGARD GDAŃSKI
    Hala Sportowa Zespołu Szkół Ekonomicznych, ul. Sobieskiego 6, Starogard Gdański

  • 28 kwietnia, g. 11:00 – 18:00 NOWA SÓL
    Hala Sportowa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ELEKTRYK", ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól

  • 28 kwietnia, g. 10:00 – 13:00 SANDOMIERZ
    Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Patkowskiego 2a, Sandomierz


Już niebawem informacje o spotkaniach także w innych miastach.

Do zobaczenia!