Kwietniowe spotkania z ATERIMA MED w całej Polsce!

W kwietniu odwiedzimy ponad trzydzieści miejscowości! W trakcie spotkań w miłej atmosferze chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące pracy za granicą. Sprawdźcie, gdzie będziemy.

Spotkanie z nami to okazja do: 

  • zdobycia szczegółowych informacji na temat pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech;
  • pozyskania wiedzy na temat bezpiecznej pracy za granicą;
  • zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami.

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań:

5 kwietnia, g. 10:00-14:00, BRZEG
Sala Stropowa Ratusza, ul. Rynek 1, Brzeg

6 kwietnia, g. 10:00-13:00, KAMIENNA GÓRA
Zespół Szkół Zawodowych, ul. Traugutta 2, Kamienna Góra

6 kwietnia, g. 12:00-16:00, WŁOCŁAWEK
OSIR Hala Mistrzów, ul. Chopina 8, Włocławek

6 kwietnia, g. 10:00-12:00, BYTOM
Centrum Agora Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1, Bytom

7 kwietnia, g. 10:00-14:00, NOWA RUDA
Centrum Turystyczno Sportowe ul. Kłodzka 16, Nowa Ruda

7 kwietnia, g. 10:00-14:00, PUŁAWY
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, Puławy

7 kwietnia, g. 10:00-12:30, KĘDZIERZYN-KOŹLE
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 19, Kędzierzyn-Koźle

7 kwietnia, g. 10:00-13:00, TARNOBRZEG
Hala Widowiskowo-Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. A. Freyera, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg

8 kwietnia, g. 10:00-15:00, OLSZTYN
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, ul. Bydgoska 33, Olsztyn

8 kwietnia, g. 12:00-16:00, LUBIN
Galeria CUPRUM ARENA ul. Sikorskiego 20, Lubin

8 kwietnia, g. 10:00-13:00, WAŁCZ
Hala Sportowa Zespołu Szkół Miejskich nr 2, ul. Sądowa 9, Wałcz

8 kwietnia, g. 10:00-13:00, PRUDNIK
Hala Sportowa, I Liceum Ogólnokształcące, ul. Gimnazjalna 2, Prudnik

8 kwietnia, g. 10:30-13:30, STALOWA WOLA
Biblioteka Międzyuczelniana, ul. Popiełuszki 10, Stalowa Wola

12 kwietnia, g. 11:00-13:00, ŚWIĘTOCHŁOWICE
Centrum Kultury Śląskiej, Plac Krauzego 1 Świętochłowice

12 kwietnia, g. 10:00-13:00, ŚWIDNICA
Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, ul. 1 Maja 10, Świdnica

13 kwietnia, g. 10:00-13:00, TARNÓW
Budynek Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Kochanowskiego 32B (teren zakładów mechanicznych), Tarnów

14 kwietnia, g. 10:00-14:00, TORUŃ
Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń 

14 kwietnia, g. 11:00-13:00, GRODZISK WIELKOPOLSKI
Hala Sportowa, ul. Żwirki i Wigury 2A, Grodzisk Wielkopolski

14 kwietnia, g. 10:00-13:00, OŚWIĘCIM
Oświęcimskie Centrum Kultury; ul. Śniadacekiego 24, Oświęcim

15 kwietnia, g. 10:00-13:00, CHOJNICE
Hala Widowiskowo- Sportowa Parku Wodnego, ul. Huberta Wagnera 1, Chojnice

15 kwietnia, g. 14:00-17:00, KOŚCIAN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. F. Ratajczaka, ul. Wielichowska 43 a, Kościan

19 kwietnia, g. 10:00-14:00, GŁUBCZYCE
Ratusz Miejski, Sala pod Aniołami, Głubczyce

19 kwietnia, g. 10:00-12:30, CHORZÓW
MOSIR, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów

20 kwietnia, g. 10:30-12:30, KOŚCIERZYNA
ul. Krasickiego 4 (budynek PCPR), Kościerzyna

21 kwietnia, g. 10:00-13:00, WEJHEROWO
Powiatowy Zespół Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa, ul. Dworcowa 5, Wejherowo

21 kwietnia, g. 10:00-13:00, ŁAŃCUT
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Armii Krajowej 57, Łańcut

21 kwietnia, g. 10:00-14:00, LEGNICA
Legnicki Part Technologiczny LETIA, ul. Rycerska 24, Legnica

22 kwietnia, g. 10:00-13:00, PYRZYCE
Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Rolna 5, Pyrzyce

22 kwietnia, g. 10:00-13:00, TUCHOLA
Hala Widowiskowo-Sportowa OSiR, ul. Warszawska 17, Tuchola

26 kwietnia, g. 10:00-13:00, SANDOMIERZ
Hala Widowiskowo Sportowa ul. Patkowskiego 2a, Sandomierz

26 kwietnia, g. 13:00-17:00, GNIEZNO
Aula I Liceum Ogólnokształcącego, ul. Kostrzewskiego 3, Gniezno

27 kwietnia, g. 11:00-17:00, GDAŃSK
Centrum konferencyjno-kongresowe AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

28 kwietnia, g. 10:00-13:00, LEŻAJSK
Hala Sportowa przy Zespole Szkół Technicznych, ul. Mickiewicza 67, Leżajsk

Do zobaczenia!